PREDMETOVÉ KOMISIE

ŠKOLSKÝ ROK 2011/2012

MZ TRIEDNYCH UČITEĽOV

Predseda MZ: Mgr. Eva Kollárová

Členovia: Mgr. Radoslav Brecelj, Mgr. Júliana Sedláková, Mgr. Mária Dobrovolská, Mgr. Ľuboš Lukáč, Mgr. Gabriela Hrabčáková, Mgr. Martina Kovačíková, Mgr. Lenka Lissiouid, Mgr. Martina Doubravová, Mgr. Jana Talianová, Mgr. Martina Paľová, Mgr. Adriana Tomičová, PaedDr. Andrea Horvátová, Mgr. Slávka Čorejová, Mgr. Eva Kollárová, Mgr. Helena Hrabčáková, Mgr. Alexandra Macejová, Mgr. Júlia Homolová, Mgr. Ivana Sotáková, Mgr. Slávka Gáliková, Mgr. Nataša Mikitková, Mgr. Gabriela Hauserová, Mgr. Milena Feldmanová, Mgr. Viera Valičková, Mgr. Melánia Grocká, Mgr. Zuzana Lucáková, Mgr. Slávka Čančinová, Mgr. Ingrid Storinská, Mgr. Janka Poklembová.

MZ 1.-4. roč. talentové triedy

Predseda MZ: Mgr. Martina Paľová

Členovia: Mgr. Martina Doubravová, Mgr. Lenka Lissiouid, Mgr. Gabriela Hrabčáková, Mgr. Ingrid Storinská, Mgr. Ľuboš Lukáč, Mgr. Róbert Vadaš, Mgr. Juliána Sedláková, Mgr. Renáta Ondziková.

MZ 1.-4. roč. klasické triedy

Predseda MZ: Mgr. Martina Kovalčíková

Členovia: Mgr. Radoslav Brecelj, Mgr. Juliána Sedláková, Mgr. Mária Dobrovolská, Mgr. Jana Talianová, Mgr. Adriána Tomičová.

MZ ŠKD

Predseda MZ: Daniela Dobáková

Členovia: Anna Ivanecká, Iveta Ivanová, Jana Mikulová, Mgr. Anežka Vidumská, PaedDr. Ľubica Kollárová, Zuzana Vaľušová.

Predmetová komisia matematiky a chémie

Predseda predmetovej komisie: Mgr. Nataša Mikitková

Členovia: Mgr. Milena Feldmanová, Mgr. Janka Poklembová, Mgr. Slávka Čančinová, Mgr. Ivana Sotáková, Mgr. Gabriela Hauserová, Ing. Anna Šibová.

Predmetová komisia slovenského jazyka

Predseda predmetovej komisie: Mgr. Júlia Homolová
Členovia: Mgr. Viera Valičková, Mgr. Melánia Grocká, Mgr. Eva Kollárová, Mgr. Viera Vaľková.

Predmetová komisia hudobnej a výtvarnej výchovy

Predseda predmetovej komisie: Mgr. Melánia Grocká
Členovia: Mgr. Milena Grocká, PaedDr. Milena Koščová, Mgr. Eva Dušáková.

Predmetová komisia informatika, fyzika, technická výchova

Predseda predmetovej komisie: Ing. Anna Šibová

Členovia: Mgr. Slávka Čorejová, Mgr. Gabriela Hauserová, Mgr. Janka Poklembová, Mgr. Radoslav Brecelj, Mgr. Róbert Vadaš, Mgr. Ľuboš Lukáč.

Predmetová komisia dejepisu, občianskej náuky, etickej výchovy, náboženskej výchovy

Predseda predmetovej komisie: Mgr. Viera Valičková

Členovia: Mgr. Eva Kollárová, Mgr. Júlia Homolová, Mgr. Anežka Vidumská, Mgr. Jozefína Rečičárová, Mgr. Milan Dubóczi, Mgr. Peter Juhas, PaedDr. Andrea Horvátová.

Predmetová komisia zemepisu a prírodopisu

Predseda predmetovej komisie: PaedDr. Andrea Horvátová

Členovia: Mgr. Dana Zajícová, Mgr. Helena Hrabčáková, Mgr. Alexandra Macejová, PaedDr. Milena Koščová, Mgr. Slávka Čorejová, PaedDr. Ľubica Kollárová.

Predmetová komisia cudzích jazykov

Predseda predmetovej komisie: Mgr. Eva Dušáková

Členovia: Mgr. Slávka Čančinová, Mgr. Magdaléna Knapčoková, Mgr. Zuzana Lucáková, Mgr. Alexandra Macejová, Mgr. Slávka Gáliková, Mgr. Hana Mištová, Mgr. Ľuboš Lukáč, Mgr. Viera Vaľková.

Predmetová komisia telesnej výchovy

Predseda predmetovej komisie: Mgr. Helena Hrabčáková