JEDÁLNY LÍSTOK

hlavná kuchárka: Kallová Vierka

kuchárky: Kostelníková Marta, Trávniková Jana

pomocné sily: Kovaľová Mária, Gmitrová Janka, Tomášová Gabiela

ŠKOLSKÁ JEDÁLEŇ PODÁVA AJ STRAVU PRE CELIATIKOV (BEZLEPKOVÁ DIÉTA)

AKTUÁLNY JEDÁLNY LÍSTOK

C:\webskola\JEDÁLNY LÍSTOK\jedalen1.jpg

V našej ŠJ (Školskej jedálni) sa stravníci stravujú prostredníctvom žetónu (bezkontaktný čip), ktorý dostanú pri prihlásení sa na stravu. Tento žetón slúži po celý čas stravovania sa. Pri trvalom odhlásení sa zo stravy je nutné žetón vrátiť.

Stravné sa platí :

1. bezhotovostne - zadaním trvalého príkazu vo Vašej banke z Vášho účtu na účet školskej jedálne 4008087110/7500 kde je potrebné zadať sumu.
pre I. stupeň bez školského klubu 18 €
pre I. stupeň vrátane školského klubu 26 €
pre II. stupeň 20 €
príkaz zadajte mesačne vždy do 20. dňa mesiac dopredu
/súrodencov môžte zadať v jednej sume, ale musíte oznámiť vedúcej ŠJ mená a triedy súrodencov a bude Vám oznámený variabilný symbol/
Variabilný symbol pre trvalý príkaz obdržíte osobne alebo telefonicky u vedúcej ŠJ.

2. bezhotovostne - cez internetbanking
- číslo účtu, sumy, splatnosť ako v bode 1.

3. poštovou poukážkou
- ktorú dieťa obdrží vždy 20. v mesiaci s tým, že uzávierka doručenia ústrižku o zaplatení stravy späť vedúcej ŠJ je 27. v mesiaci.

Ak neodovzdáte ústrižok do 27. dňa v bežnom mesiaci, alebo neobdržíme Vašu platbu na účte - vaše dieťa nebude prihlásené na stravu na nasledujúci mesiac.

Poplatky za stravu :

I.stupeň 0,90 €/deň
II.stupeň 0,96 €/deň
Dospelí 1,06 €/deň
Dôchodcovia 2,35 €/deň

Obed pre bezlepkovú diétu:

I. stupeň 1,07 €/deň
II. stupeň 1,15 €/ deň

Na výdaj stravy je potrebné mať žetón. Keď ho stravník zabudne, ved. ŠJ mu vydá náhradný lístok.
Pokiaľ je dieťa choré, treba obed odhlásiť do 14.00 hod. na nasledujúce dni. Po 14.00 hod. už nie je možné odhlásiť obed na nasledujúci deň. V takom prípade máte možnosť prísť pre obed do obedára. /Doniesť čistý obedár/. Do obedára sa môže brať obed len v prvý deň neprítomnosti. Ďalšie dni je potrebné obed odhlásiť, nakoľko dieťa nemá nárok na obed, ak nie je prítomné v škole.
Ďakujem za pochopenie .

Obedy vydávame v čase od 12.00 do 14.00.
Odhlásiť môžete osobne, alebo telefonicky na čísle 7710868
/aj na odkazovač/.

Od septembra 2009 v našej školskej jedálni varíme bezlepkovú stravu. V prípade záujmu kontaktujte vedúcu ŠJ.