PRE PEDAGÓGOV

Vážené kolegyne / Vážení kolegovia,

na tomto mieste sa nachádzajú oznamy, tlačivá, informácie pre učiteľov našej školy.

1. júl 2011

PEDAGOGICKO-ORGANIZAČNÉ POKYNY NA ŠKOLSKÝ ROK 2011/2012

Vážení učitelia,
prinášame vám možnosť stiahnuť si
PEDAGOGICKO-ORGANIZAČNÉ POKYNY NA ŠK. ROK 2011/2012. Keďže tlačené verzie v tomto roku nebudú distribuované na školy, stiahnite si POP, jeden exemplár bude aj v zborovni pre uľahčenie príprav na nový školský rok.

Ľubomír Bodnár, riaditeľ školy

_________________________________________________________________________________________

5. december 2010

PLANÉTA VEDOMOSTÍ - 2. ROČNÍK SÚŤAŽE PRE VŠETKY ŠKOLY

Spoločnosť AGEMSOFT, a.s. spolu s Univerzitou Komenského v Bratislave vyhlasuje súťaž, ktorá sa koná pod záštitou Mgr. Rolanda Silla, splnomocnenca vlády SR pre informačnú spoločnosť. V tomto ročníku súťaže sú vypísané 4 súťažné kategórie a môžu sa do nej zapojiť školy, učitelia, budúci učitelia a triedy. Ak chcete vzdelávací portál nauctesaviac.sk nezáväzne vyskúšať, zaregistrujte sa na www.nauctesaviac.sk a získate 14-dňový prístup zadarmo. Ak máte záujem o prístup na www.planetavedomosti.sk žiadajte prístupové heslo od p. riaditeľa Bodnára alebo p. učiteľa Lukáča.

3. december 2010

SUPERTRIEDA 2010/2011

Ministerstvo školstva vyhlasuje otvorenie 6. ročníka projektu
SuperTrieda, držiteľa prestížneho titulu "Good Practise Model of European Education Network" v európskom programe Socrates/Comenius. Projekt Supertrieda je vytvorený ako doplnok učebných osnov v predmete Hudobná výchova pre 1.-9. ročník ZŠ. Supertrieda je prevenciou voči šikane, skvalitňuje vzťahy v detskom kolektíve, motivuje deti k práci a k spolupráci s učiteľom. www.supertrieda.sk

15. júl 2010

PEDAGOGICKO-ORGANIZAČNÉ POKYNY 2010/2011

Dokument obsahuje organizáciu školského roka, termíny prázdnin, zoznam súťaží, projektov, schválených legislatívnych procesov a ďalšie informácie.

15. júl 2010

PRACOVNÝ PORIADOK PEDAGOGICKÝCH ZAMESTNANCOV A OSTATNÝCH ZAMESTNANCOV ŠKÔL A ŠKOLSKÝCH ZARIADENÍ

Od 15. júna 2010 platí pre školy, školské zariadenia a zriaďovateľov nový pracovný poriadok. Ministerstvo jeho vzor vydalo po vyjadrení Odborového zväzu pracovníkov školstva a vedy na Slovensku.

2. október 2009

Tlačivo - ZÁZNAM O AKCIÁCH

súčasťou tohto súboru je: SPRÁVA Z USKUTOČNENEJ AKCIE a VYHODNOTENIE AKCIE / PODUJATIA