Dilongstar 2009 - Trstená

VIDEOGALÉRIA

VÝLET FOTOKRÚŽKU - DILONGSTAR 2009, TRSTENÁ

25.-26. apríla 2009 /sobota-nedeľa/ sa uskutočnil výlet foto-poznávacieho krúžku do TRSTENEJ.
Žiaci navštívili semifinále a finále celoslovenskej detskej speváckej súťaže DILONGSTAR.
Kultúrna akcia za účasti malých spevákov zo Slovenska, Poľska, Maďarska a Čiech sa nám veľmi páčila.
Hudobné vystúpenia naj spevákov trvalo niekoľko hodín a bol to pre nás jedinečný zážitok.
Potešilo nás vystúpenie poľského speváka - Szymona Grzybacza, ktorého poznáme aj z vystúpenia v Prešove (otvorenie výstavy fotografií celoslovenského fotoprojektu FOTOGRAFIA OČAMI DETÍ).

Vo voľnom čase sme sa poprechádzali po námesti v Trstenej, ale pekná prechádzka v jarnom počasí okolo rieky Orava sa nám páčila tiež.
Ďakujeme vedeniu ZŠ Rudolfa Dilonga a hlavne Petrovi Pallovi za poskytnutie ubytovania, stravy, vyplnenia voľného času a možnosti zúčastniť sa vynikajúco zorganizovanej akcie.

Video z vystúpenia Szymona Grzybacza - DILONGSTAR 2009

C:\webskola\FOTOALBUMY 2008 2009\dilongstar 2009\DSC02724.JPG